حشره کش برقی ریدکس پلاس

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 01 ژانویه 2018

توضیحات کالا

دور کردن حشرات موزی مانند پشه ، مگس ، سوسک که اغلب در فصل گرما با آن ها رو به رو هستید از قدیم تا به امروز یکی از دغدغه های ما بوده و هست. شاید برای این کار از روش های مختلفی استفاده کرده اید و نتیجه ای نگرفته اید. ولی با اختراع دستگاه حشره کش برقی ریدکس پلاس حشرات موزی جایی در منزل شما نخواهند داشت.

آیا می دانید حشره کش ریدکس پلاس چیست و چگونه کار می کند؟

ریدکس پلاس یک دستگاه جدید است که با استفاده از تکنولوژی نوین و کاملاٌ علمی از ورود حشرات موزی به محیط زندگی شما جلوگیری می کند. این دستگاه قادر است امواج اولتراسونیک تولید کند. اولتراسونیک امواج مغناطیسی هستند که انسان قادر به شنیدن آن نیست و سبب تولید ارتعاش مکانیکی در مایعات می شود. محدوده فرکانس شنوایی انسان 20 هرتز تا 20 هزار هرتز است و محدوده فرکانس امواج اولتراسونیک 40 هزار هرتز تا چندین مگا هرتز می‌باشد که انسان قادر به شنیدن آن نیست و هیچ تاثیری برای انسان ندارد ، ولی برای حشرات این فرکانس قابل تحمل نیست و از آن دور می شوند. ریدکس پلاس با استفاده از این علم حشرات را دفع می کند بدون آن که برای انسان هیچ گونه خطری ایجاد کند.

استفاده از حشره کش های قدیمی که سم را مستقیماٌ وارد هوا و محیط می کرد دیگر کاربرد ندارد و جای خود را به حشره کش های برقی مغناطیسی داده اند . به همین خاطر حشره کش برقی ریدکس پلاس به یکی از محصولات پرفروش دنیا تبدیل شده و در تمامی کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. ریدکس پلاس دارای تاییدیه FCC آمریکا بوده و استفاده از آن در منزل ، محیط کار ، هتل ها ، رستوران ها ، مدارس ، دانشگاه و حتی بیمارستان ها توصیه می شود.

مقدار پوشش مساحتی دستگاه حشره کش صوتی ریدکس پلاس:

امواج ریدکس پلاس یک محیط 180 متر مربعی را برای دفع حشرات ساپورت می کند ، یعنی حشرات موزی نمی توانند تا فاصله 60 متری به این دستگاه نزدیک شوند . برای تاثیر بیشتر دفع حشرات در منزل و محیط کارتان می توانید از چند دستگاه ریدکس پلاس استفاده کنید و تاثیر آن را به چشم ببینید.

ریدکس پلاس روی چه موجوداتی تاثیر گذار است:

موش، سوسک، پشه ، عنکبوت ، کنه ، مگس ، هزارپا و حشرات دیگر قادر به تحمل امواج ریدکس پلاس نیستند و بعد از روشن شدن دستگاه در عرض چند روز مکان خود را تغییر می دهند و تا جایی که امواج دستگاه به آنها نرسد از محیط زندگی شما دور می شوند.

نحوه تشخیص ریدکس پلاس اصلی با نمونه تقلبی:

حشره کش صوتی ریدکس پلاس اورجینال دارای کیت بلندگو می باشد که این بلندگو قادر است امواج صوتی اولتراسونیک تولید کند و همین امواج حشرات ، سوسکها و موشها را فراری دهد . در صورتی که ریدکس پلاس تقلبی کیت بلندگو ندارد و فقط دارای چراغ آبی رنگ هستند . محصولی که از فروشگاه اینترنتی پارس تینا ارسال می شود دستگاه حشره کش برقی ریدکس پلاس اصلی می باشد و دارای بلندگوی تولید امواج است که بعد از دریافت آن می توانید آن را درون دستگاه مشاهده کنید و بعد از زدن دستگاه به برق صدای تولید شده آن را که بسیار کم است بشنوید.

ویژگی ها و مشخصات کلی حشره کش برقی:

 • برند : ریدکس پلاس
 • دفع حشرات موزی با انتشار امواج مغناطیسی بی خطر برای انسان
 • بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی
 • منبع تغذیه : برق شهری
 • ابعاد : 10cm*6cm*3cm
 • صد در صد ایمن و بی خطر
 • دفع موش، سوسک، پشه ، عنکبوت ، کنه ، مگس ، هزارپا و حشرات دیگر
 • قابل استفاده در منزل ، محیط کار ، هتل ها ، رستوران ها ، مدارس ، دانشگاه و حتی بیمارستان ها
 • بسیار کم مصرف
 • استفاده آسان و راحت
 • تاثیرگذاری بعد از یک هفته
 • دارای چراغ آبی رنگ شب خواب
 • دارای بسته بندی اورجینال

 

چند نکته مهم:

 • اگر در خانه یا محل کار خود از همستر نگهداری می کنید از ریدکس پلاس استفاده نکنید ، چرا که همسترها از خانواده موش ها هستند و امواج مغناطیسی دستگاه صوتی ریدکس آنها را آزار می دهد.
 • ریدکس پلاس برای انسان ها ، سگ ها و پرنده ها هیچ خطری ندارد و امواج دستگاه را نمی شنوند.

 

ویدیوی تبلیغاتی حشره کش برقی مغناطیسی ریدکس پلاس

Article source: https://parstina.com/tvmarket/home/ridex

               
N1420449426 حشره کش برقی ریدکس پلاس N1502698000 حشره کش برقی ریدکس پلاس N1483515700 حشره کش برقی ریدکس پلاس N1319556065 حشره کش برقی ریدکس پلاس
     
حشره کش برقی اورجینال 2 کاره آسان خواب چراغ خواب و دور کننده پشه و مگس تیراژه دستگاه تصویه آب خانگی دستگاه تسویه آب خانگی
     

پشه کش نوری یا مگس کش نوری وسیله برای رهایی از شر حشرات موذی در منزل شما

چراغ خواب و دور کننده حشرات تیراژه دفع کننده حشرات مزاحم از محل زندگی و کار شما

دستگاه تصفیه آب با قابلیت 100% تصفیه آب خانگیمه بر هر شیر آبی قابل نصب می باشد

آیا می دانید روزانه چند درصد از مردم از بیماری سنگ کلیه رنج می برند؟؟

     
12,000 تومان buy حشره کش برقی ریدکس پلاس 29,500 تومان buy حشره کش برقی ریدکس پلاس 23,000 تومان buy حشره کش برقی ریدکس پلاس 29,000 تومان buy حشره کش برقی ریدکس پلاس
     
     
               
N1313602983 حشره کش برقی ریدکس پلاس      
     
دستگاه تسویه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب      
     

آیا می دانید روزانه چند درصد از مردم از بیماری سنگ کلیه رنج می برند؟؟

     
     
28,000 تومان buy حشره کش برقی ریدکس پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *