شرکت البرز بهسم | تولید کننده انواع آفت کش ,علف کش , قارچ …

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 16 ژوئن 2018

شرکت دفع آفات البرز بهسم با هدف تولید انواع سموم دفع آفات نباتی و کودهای کشاورزی در سال 1386 در زمینی به مساحت 30000 مترمربع ، مشتمل بر آزمایشگاه ، سالن های تولید ، سالن های بسته بندی و انبارهای فنی نگهداری محصولات و مواد اولیه در شهرک صنعتی آراسنج شهرستان بویین زهرا تاسیس و به بهره برداری رسید.

شرکت البرز بهسم توانایی تولید انواع حشره کش ، علف کش ها ، کنه کش ها ، قارچ کش ها ، سموم بهداشتی ، روغن های امولسیون شونده و بدون آب (روغن EC ) و سموم گرانول  با فرمولاسیون های EW,FS,EC,SC,WP را دارا بوده ، که در کشاورزی ، دامپزشکی و بهداشت عمومی بسته به نیاز به کار برده می شود . مدیران ارشد البرز بهسم با اعتقاد بر کشاورزی سالم ، اقدام به بنیان گذاری این مجموعه نموده و به همین جهت تیمی از مجربترین کارشناسان رشته های گیاه پزشکی ، کشاورزی ، زراعت و شیمی را دعوت به همکاری نموده اند.

کلیه محصولات شرکت در آزمایشگاههای مجهز به تجهیزات کنترل کیفی سموم نظیر H.P.L.C ، GC و … مطابق با استانداردهای بین المللی سازمانهای مرجع مانند WHO و FAO و زیر نظر متخصصین با تجربه و با نظارت سازمان حفظ نباتات عرضه می گردد.کارشناسان تولید سموم البرز بهسم با سابقه بیش از 20 سال فعالیت ، جزء توانمندتریین گروههای کارشناسی در این صنعت بوده و قادر به محاسبه ، برنامه ریزی فرمولاسیون و تولید انواع سموم می باشند . شرکت با اعتقاد به حفظ محیط زیست سعی نموده فراورده های خود را منطبق با قوانین و مقررات زیست محیطی و با هدف کمترین آسیب وارده به محیط زیست ، حشرات ، عوامل مفید و میکروارگانیسم های مفید خاک تولید و عرضه نماید. به همین منظور با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تحقیقاتی داخلی و خارجی موفقیت روز افزون چشمگیری در عرصه کاری خود به دست آورده و نام شرکت را در عرصه کشور به نامی آشنا در صنعت تولید سموم تبدیل نموده است.

Article source: http://www.alborzbehsam.ir/110002-2/

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
حشره کش برقی اورجینال 2 کاره آسان خواب اسپری دافع حشرات نانو با گارانتی شرکتی مستند زیبا و دیدنی حشرات-اورجینال دورکننده حشرات و حیوانات
     

پشه کش نوری یا مگس کش نوری وسیله برای رهایی از شر حشرات موذی در منزل شما

اسپری ضد حشرات نانو دارای شماره پروانه 118/21694 و شماره شناسه نانو 102/3/1139

اورجینال-کاملترین و با کیفیت ترین مجموعه مستند حشرات و خزندگان-

این مدار توانایی ایجاد فرکانس های بالا را دارد .این فرکانس موجب آزار حشرات میشود

     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول  
     
فروش اینترنتی گیاه حشره خوار یا گیاه مگس خوار یا گیاه گوشت خوار خرید اینترنتی دستبند دافع حشرات باگز لاک | مچبند دافع حشرات Bugs Luck خرید اینترنتی گیاه حشره خوار یا گیاه مگس خوار یا گیاه گوشت خوار  
     

گیاه حشره خوار | آیا می خواهید یک گیاه زیبای گوشت خوار داشته باشید؟‬

تایید شده ترین راه حل برای دفع حشرات مزاحم می باشد

گیاه حشره خوار | آیا می خواهید یک گیاه زیبای گوشت خوار داشته باشید؟‬

 
     

دیدگاهتان را بنویسید