تولید حشره‌کش دفع حشرات با استفاده از 3 نوع گیاه

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 13 جولای 2018

اخبار علمی,خبرهای علمی,اختراعات و پژوهش,حشره‌کش

آیدین زیبایی، مجری طرح در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به استفاده از حشره کش‌های شیمیایی،‌ گفت: امروزه استفاده از حشره کش‌های شیمیایی مشکلات فراوانی چون آلودگی‌های زیست محیطی، ایجاد انواع سرطان‌ها و مقاومت آفات را ایجاد کرده است.

 

وی از تولید حشره کش‌های گیاهی خبر داد و اظهار کرد: این حشره‌کش با استفاده از اسانس‌های گیاهی تولید شده و می‌توان آن را به عنوان جایگزینی برای انواع حشره‌کش‌های شیمیایی معرفی کرد.

 

زیبایی، فرمولاسیون این حشره را بر پایه عصاره ۳ گیاه عنوان کرد و یادآور شد: علاوه بر آن حلال‌های این حشره‌کش نیز بر پایه گیاهان است.

 

مجری طرح با تاکید بر اینکه این حشره‌کش برای حشرات خانگی تولید شده است، خاطر نشان کرد: این حشره‌کش برای از بین بردن انواع حشرات خانگی چون سوسک، پشه و مورچه کاربرد دارد و زمان ماندگاری آن نیز یکی دو روز کمتر از حشره‌کش‌های شیمیایی است.

 

این محقق، با تاکید بر اینکه این محصول پس از اجرای آزمون‌های مختلف دارای تائیدیه علمی از دانشگاه آرهوس دانمارک است، یادآور شد: این محصول برای از بین بردن ساس در یکی از بیمارستان‌های ساوه و خوابگاه دانشگاه تهران استفاده شده است.

 

زیبایی با اشاره به نحوه اثرگذاری این حشره‌کش بر روی حشرات توضیح داد: نقاط اثرگذاری این حشره‌کش از طریق سیستم گوارشی،‌ تنفسی و پوستی است و در صورتی که حشره از محل‌هایی که این حشره‌کش پاشیده شده است، عبور کنند؛ از طریق جذب سیستم گوارشی و تنفسی از بین می‌روند.

 

وی یکی از مشکلات حشره‌کش‌های شیمیایی را مقاومت آفات به آن دانست و ادامه داد: این در حالی است که این حشره‌کش هیچ نوع مقاومتی در حشرات ایجاد نخواهد کرد.

 

این محقق، عدم آلودگی‌های زیست محیطی را از نقاط قوت این محصول عنوان کرد و افزود: این حشره‌کش قابل استفاده در اماکن عمومی و فضا بسته است و قادر به دورکردن سریع حشرات موذی خواهد بود.

 

 

Article source: http://www.sarpoosh.com/science/inventions-research/inventions-research960400183.html

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
حشره کش برقی اورجینال 2 کاره آسان خواب اسپری دافع حشرات نانو با گارانتی شرکتی مستند زیبا و دیدنی حشرات-اورجینال دورکننده حشرات و حیوانات
     

پشه کش نوری یا مگس کش نوری وسیله برای رهایی از شر حشرات موذی در منزل شما

اسپری ضد حشرات نانو دارای شماره پروانه 118/21694 و شماره شناسه نانو 102/3/1139

اورجینال-کاملترین و با کیفیت ترین مجموعه مستند حشرات و خزندگان-

این مدار توانایی ایجاد فرکانس های بالا را دارد .این فرکانس موجب آزار حشرات میشود

     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول  
     
فروش اینترنتی گیاه حشره خوار یا گیاه مگس خوار یا گیاه گوشت خوار خرید اینترنتی دستبند دافع حشرات باگز لاک | مچبند دافع حشرات Bugs Luck خرید اینترنتی گیاه حشره خوار یا گیاه مگس خوار یا گیاه گوشت خوار  
     

گیاه حشره خوار | آیا می خواهید یک گیاه زیبای گوشت خوار داشته باشید؟‬

تایید شده ترین راه حل برای دفع حشرات مزاحم می باشد

گیاه حشره خوار | آیا می خواهید یک گیاه زیبای گوشت خوار داشته باشید؟‬

 
     

دیدگاهتان را بنویسید